זהו, שנת  2016 הגיעה לסיומה. עבורי זו הייתה שנה קצת מוזרה. מדהימה וקשה כאחת. השילוב הקיצוני הזה הוא מה שמוזר עבורי. כמתנה לשנת 2016, קיבלתי את אמילי שלי ולא יכולתי להעלות על דעתי כמה אהבה יש בתוכי לתת ליצור אחד קטן ומופלא. ועם זאת, ההתמודדות עם היותי אימא טרייה, המעבר מחיים בהם אני עושה מה שבא לי מתי שבא לי, לחיים מלאי אחריות, התמודדות עם הנקה, שינה, בכי, גזים, שיניים, כמה היא אוכלת, כמה קקי היא עשתה, איזה גן לבחור לה, מה עושים כשהיא חולה והרשימה ממשיכה וממשיכה. ומצד שני, קבלה אדירה של אהבה ללא תנאים, של תינוקת מדהימה שתלויה רק בי ובאבא שלה, שמעריצה אותי ואני זו שצריכה לתת לה דוגמא, שמחייכת אליי ומביטה בי כאילו אני הדבר הכי מופלא שראתה בחייה, שסומכת עליי שאעניק לה את ההכי טוב שיש ושמשקפת לי את עצמי לא פעם – היא התמודדות יומיומית עם שאלות ואחריות עצומה. זה מדהים ומלחיץ כאחד. היום אני יכולה לומר שהחוויה הזו לימדה אותי מה באמת חשוב בחיים. על פרופורציות. ובעיקר על איזו אימא אני רוצה להיות, מה הדרך שלי, איך לסנן רעשי רקע שאומרים לי שאני צריכה לגדל את הבת שלי כך או אחרת. אני מודה שבהתחלה היה לי קשה עם זה, כל מי שאפילו זרק חצי מילה לידי על אמילי ושאני עושה משהו לא בסדר, הייתי לוקחת ללב וזה היה מערער לי את הביטחון באימהות שלי. עם הזמן, וככל שהכרתי אותה יותר, הביטחון שלי בה ובעצמי עלה והתחלתי להאמין בדרך בה אני רוצה לגדל אותה. התברכתי בבן זוג מדהים שהדעות שלו תואמות לשלי ושנינו מאמינים אמונה שלמה באופן הגידול שלנו. שלא תבינו לא נכון, יש רגעים קשים שאין לנו מושג איך להתמודד איתם, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו והכי חשוב, אנחנו מאמינים באמילי – היא ילדה מדהימה עם ביטחון עצמי גבוה, שיודעת בדיוק מה היא רוצה. אנחנו רק צריכים להאמין בה והיא תעשה את כל השאר.

new born photos

אז מה היה לנו מעבר להורות, עזבתי עבודה שעבדתי בה מעל 5 שנים כי הרגשתי שדי לי. אני רוצה להתמקד בעצמי. לפתח את מה שאני באמת אוהבת – אופנה כמובן. התחלתי ללמוד לימודי “ניהול אופנה” בשנקר. לתת ייעוץ סטיילינג לנשים שמרגישות שהגיע הזמן לשינוי במלתחה שלהן ולא יודעות מאיפה להתחיל. כתבתי על טרנדים חמים בעולם האופנה לעיתון “ישראל היום”. עשיתי שיתופי פעולה עם מעצבים ישראלים מושלמים. עיצבתי אתר חדש לבלוג שלי, הפכתי את האינסטוש שלי לאפילו ורוד יותר ממה שהיה. גם התחלתי שתי עבודות שנגמרו מהר מדי, התאכזבתי מזה מאוד אבל אני מתקדמת הלאה. ובעיקר ניסיתי למצוא את מקומי בעולם. כאימא, לא כרוני שרגילה לתת דין וחשבון לעצמה בלבד. אני מוכרחה להודות שזה פחות פשוט ממה שחשבתי שזה יהיה. אני עדיין לא מרגישה שמצאתי את מקומי אבל אני נלחמת על זה ולא מוותרת. כי אני יודעת שיש לי המון מה לתת ליקום. ומקווה שבקרוב גם אתחיל לקבל בחזרה. בשנת 2017 אני מתכננת לקחת את הקריירה שלי צעד נוסף קדימה, להעניק ולקבל השראה מכל מי שאפגוש בדרכי, לפתח את הבלוג ולהביא לכן תוכן איכותי ומעניין.

pink outfit

מאחלת לכן ולי שנה אזרחית מדהימה, מלאה ביצירת משאלות והגשמת חלומות. לחיי 2017!

Lillet

ועוד דבר אחד אחרון וחשוב, לכל האימהות שעדיין אינן אימהות, הלוואי וזו תהיה השנה שלכן. השנה בה תזכו להחזיק את הנס הפרטי שלכן בידיים. אני יודעת שקשה לכן ועצוב, שעוד שנה עברה והחלום מרגיש רחוק. אבל תנסו לשמור על תקווה. במוקדם או במאוחר זה יקרה, וזה יהיה מדהים ונפלא כמו שחלמתן. מאחת שיודעת…

נשיקות, רוני

צילום: סתיו גונן

Loading Facebook Comments ...

LEAVE A REPLY