אם נמאס לך ממעגל הריסים ומריבוי שכבות של מסקרה שתמיד איכשהו נמרחת במהלך היום, ובא לך מראה עיניים טבעי, ערני וצעיר, אני ממליצה לך להמשיך לקרוא את הפוסט 🙂

לאחרונה התנסיתי בטיפול להרמת ריסים ורציתי לשתף אתכן בחוויה ובתוצאות ולתת לכן טעימה מהתהליך שאולי תעזור לכן להחליט האם זה משהו שמתאים לכן או לא.

אז מה זה בעצם הרמת ריסים? זהו טיפול המתבצע על גבי הריס הטבעי וכולל תהליך הארכה והגבהה המעניק לו מראה צפוף וטבעי. הטיפול מחליף בעצם את מעגל הריסים ואת הצורך להשתמש בשכבות רבות של מסקרה על מנת להשיג מראה עיניים מושלם.

Eye lash lift

למי הטיפול מתאים? לכל מי שמעוניינת במראה מסודר, מעוגל ומורם של ריסים. מי שהריסים שלה נוטות כלפי מטה/ישרות/לא מעוגלות באופן טבעי.

למי הטיפול איננו מתאים? למי שסובלת מאלרגיות ובעיות בעיניים ומי שיש לה רגישות לצבע (כמו צבע שיער רגיל).

הטיפול מחזיק בין 8-12 שבועות, תקופת זמן התואמת את אורך חיי הריס הטבעי.

Eye lash lift

התהליך אורך כארבעים דק’ ובמהלכו תתבקשי לשכב על מיטת הטיפולים ולעצום עיניים במשך כל זמן הטיפול. יש אפשרות לצבוע את הריסים במהלך התהליך, לצבע הטבעי של השיער שלך או לצבע שחור-כחול סיני שנותן אקסטרה אפקט לכל הסיפור. אם את רגישה לצבע, לא מומלץ להוסיף צבע מכיוון שזה עלול לגרום לגירוי לא נעים.

Eye lash liftלפני

התוצאה: הרגשתי מיד שינוי בשגרת האיפור שלי. במהלך כל תקופת ההרמה לא השתמשתי כלל במעגל ריסים כיוון שבאמת לא היה לי צורך בזה. כן המשכתי להשתמש במסקרה אבל עם שכבה אחת בלבד בשל אפקט הצבע השחור-סיני המודגש. מעבר לכך, אם בדרך כלל אני משתמשת במעגל ריסים והריסים בכל זאת היו “נופלות” באיזשהו שלב במהלך היום, עם הרמת הריסים הרגשתי שהריסים “מקובעות” במקומן כל היום ללא תזוזה וזו הרגשה נהדרת! ההרמה החזיקה על הריסים שלי כחודשיים ואפקט הוואו בהחלט היה מורגש. לא הפסקתי לקבל מחמאות על העיניים שלי אפילו שאנשים לא ידעו לומר לי בדיוק מה הם רואים.
Eye lash lift

אחרי

את הטיפול ביצעתי אצל עדי מילבוואר המדהימה והמקצועית שעושה את התהליך בשיטת YUMI lashes הבינלאומיים.

*הפוסט בשיתוף עדי מילבוואר – מאפרת כלות, טלוויזיה וסרטים ומנחת סדנאות איפור בעלת 6 שנות ניסיון בתחומה.

עמוד הפייסבוק של עדי

Loading Facebook Comments ...

LEAVE A REPLY