בוטיק לימקה

פינקיות יקרות שלי,

אני שמחה לבשר לכן שמהיום תוכלו למצוא בבלוג רשימת חנויות ובוטיקים האהובים עליי ובהם אני נוהגת לרכוש בתל אביב (איזה כיף!). אז לכל מי שתמיד שואלת אותי איפה אני קונה את הבגדים שלי, הנה התשובות שלי הכוללות את פרטי הבוטיק, תמונות להמחשה ומיקומים מדויקים על גבי מפה  – הכל כדי שיהיה לכן הכי נוח שיש. בינתיים הרשימה עוד חלקית, אבל בקרוב יעלו עוד ועוד חנויות מגניבות כך שבהחלט יש למה לצפות. בנוסף, מדי פעם אערוך ראיון עם בעל בוטיק אחד מתוך הרשימה על מנת לתת לכן הצצה מקרוב על המקום כך שתוכלו להחליט האם הוא מתאים לכן יותר או פחות. אני כבר מזמינה אתכן לקרוא את הראיון הראשון עם לימור המקסימה מבוטיק ‘לימקה’  שאירחה אותי עם המון אהבה וכמובן סטייל – תהנו!

Hello my Pink ladies,

I’m happy to reveal a new feature on my blog – a special list of my favorite stores & boutiques in Tel Aviv (Yayyyy) especially for you. This list includes all the details you need to know about the best places to shop in Tel Aviv, including the dominant style , a map, images and more necessary  information about the place. So if you like my style or simply visiting Tel Aviv in the near future and want to be updated about all the best places to buy, this is the place for you. For now, the list is still partial but soon it will be updated so stay tuned. Also, every now and then I’ll be interviewing one of my favorite boutique owners in order to give you a closer look at the place. For now I want to invite you to read my first interview, meet Limka boutique – enjoy!

החברים של לימור אליעזר קוראים לה “לימקה”, וכשהחליטה לפתוח בוטיק אופנה, היה ברור לה שזה יהיה השם של הבוטיק. ואכן, ב – 9 השנים האחרונות, הפינה הקסומה של לימקה בתל – אביב הפכה למוסד בפני עצמו. באופן אישי, יצא לי להכיר את בוטיק “לימקה” רק לפני 5 שנים, בחיפושיי (הנואשים!) אחר שמלה לחתונה של אחי. חברה המליצה לי על הבוטיק ומהרגע שהגעתי לשם בפעם הראשונה, התאהבתי בפריטים המיוחדים שאפשר למצוא אצלה, ובקסם האישי שהיא מפזרת בכל מקום.

When Limor Eliezer decided to open her own fashion boutique, finding the right name was an easy task – “Limka” is how all her friends call her. Indeed, for the last nine years, Limka’s enchanting corner in Tel – Aviv has become a “must” place to visit. Personally, I got to know “Limka” 5 years ago, while I was desperately searching for a dress for my brother’s wedding. A friend recommended the boutique and the minute I got there, I fell in love with Limka’s charm and the unique items that she picks up for her little place.

בוטיק לימקה Tel Aviv fashion

בוטיק לימקה Tel Aviv fashion

אילו בגדים אפשר למצוא ב”לימקה”? “הבוטיק הוא אקלקטי ויש בו מכל דבר” היא אומרת, “כמעט כל אחת יכולה למצוא לעצמה פריט: מבייסיק, לעבודה, לבילוי וכמובן גם לאירוע מיוחד. גם טווח המידות הרחב עוזר ללקוחות למצוא את מבוקשן”. בין המעצבים שלימקה בחרה לבוטיק אפשר למצוא את השמות “סבינה”, “אווה מנדלבאום”, “Common Raven”, SISTER M””, “ברק להב”, “רווה אלבז”, “About Blank”, “Little Street” ועוד. היא גם מסבירה: “הייחודיות של הפריטים, יחד עם העובדה שהמעצבים לרוב מייצרים פיס אחד מכל פריט, עוזרת לשמור על הייחודיות של הלקוחות וזה משהו שחשוב להן”.

What kind of clothes can be found in “Limka”? The boutique is eclectic and has everything”, she says, Almost everyone can find something they like: from basic wardrobe to business outfits, an evening out and special occasion. The wide Size range helps customers find what they want”. Among the designers you can find in the boutique are “Sabina”, “Eva Mandelbaum”, “Common Raven”, SISTER M”, “Barak Lahav”, “Rave Elbaz”, “About Blank”, “Little Street” and more. Limka explains: “The exclusivity of the items, along with the fact that designers often produce one-of-a-kind piece, helps keep customers unique, which is very important to them.”

בוטיק לימקה Tel Aviv fashion

בוטיק לימקה - Tel Aviv fashion

שמלה מושלמת לקיץ – רווה אלבז 720 ש”ח

The perfect summer dress by Rave Elbaz 720 NIS

12

גופיית גלימה פרחונית – דניאלה גלפר 579 ש”ח/ מכנס אפור קצר – טלי קאשי 169 ש”ח

Floral Cape top by Daniela Gelfer 579 NIS/ Grey shorts by Tali Kashi 169 NIS

אז מי הן באמת הלקוחות של “לימקה”? “יש לי המון לקוחות קבועות, שאני כבר יודעת בדיוק מה כל אחת מהן אוהבת, מה הסגנון שלה ומה הכי יחמיא לה. זה מגיע למצב שכשמגיע בגד חדש, אני כבר שומרת אותו בצד למי שאני חושבת שתרצה אותו” היא מצחקקת, “אבל כל לקוחה חדשה תמצא את עצמה אצלי – החל מנערות בנות 16 המחפשות שמלה לנשף ועד לקוחות שהן מעל גיל 50 וצריכות התאמות אחרות” היא אומרת בסיפוק, אך מודה כי רוב הלקוחות נעות בין הגילאים 25-40 וסימן ההיכר שלהן הוא שהן אוהבות להתלבש, אוהבות אופנה ואוהבות להעיז ולנסות דברים חדשים. “אגב”, מבהירה לימקה, ‘להעיז’ זה לא בהכרח להיות ‘טרנדית’, טרנדים חולפים מהווים השפעה מינורית על בחירת המעצבים והפריטים לבוטיק. אני לא אהפוך את הלקוחות שלי לקורבנות אופנה, להיפך. חשובה לי הייחודיות שלהן וזה מה שמנחה אותי בבחירת הפריטים”. מניסיון אישי, אני חייבת להודות שהיא צודקת, וגם כשבעיר שלטו טרנדים מחרידים כמו חולצות הבטן או צבעים זרחניים, לימקה נשארה נאמנה לעצמה וללקוחותיה.

So who are these addicted “Limka’s” customers? I have lots of returning customers, I already know exactly what each one of them likes, what’s her style and the things that will flatter her the most. When a new item arrives, I know exactly who I should keep it for”, she giggles, “But I really believe that every new client will find herself here from 16-year-old girls who are looking for a prom dress to 50-year-old customers”, she says with satisfaction. None the less, she admits that most customers are between the ages of 25-40 and they all have in common the passion for fashion and the courage to try new things. By the way, explains Limka, ‘daring’ is not necessarily picking up new trends. Trends have a minor influence when it comes to select designers for the boutique. It’s important to me not turning my clients into fashion victims, on the contrary, their uniqueness is important to me and that is what guides me in choosing the items”. From my own personal experience, I have to admit that she is right, even when Tel Aviv was flooded with horrific trends, Limka remained true to herself and her customers.

 13

14

שמלה – ברק להב 1,200 ש”ח/ שרשרת עור – אורבן קנדי 560 ש”ח

Sheer dress by Barak Lahav 1’200 NIS/ Leather necklace by Urban Candy 560 NIS

עבור מישהי שעוד לא הייתה בבוטיק שלך, מה היית רוצה לספר ללקוחות עתידיים? “שהתחלתי בכלל עם לימודי עיצוב פנים, עבדתי ברשת חנויות אופנה, ואחרי נסיעה להודו, הבנתי שזה הייעוד האמיתי שלי. הקמתי את “לימקה” מתוך ההבנה שקשה להיות מעצב ישראלי ואני רואה בבוטיק שלי ‘בית ובמה’ למעצבים צעירים. אני מאמינה שבארץ קיימים כישרונות אדירים, מקוריים ויצירתיים החושבים ‘מחוץ לקופסה’ ואני מאוד מתחברת לזה”. מניסיוני האישי אספר לכן שכל הפריטים שרכשתי בבוטיק (והיו לא מעט) תמיד היו מיוחדים ואיכותיים וגרפו המון מחמאות. “אני מאוד מקפידה על בחירת המעצבים ומעבר לכישרון, אני דורשת בבוטיק איכות של בדים, של תפירה ושל חומרים. בסופו של דבר אני הפנים של הבוטיק ואני עומדת מאחורי כל פריט”.

What would you like to tell customers who haven’t visited your boutique? I started as an interior design student, working in fashion stores. It was after I traveled to India, when I realized fashion is my true calling. I established “Limka” Boutique because I know how hard it is to be an Israeli designer and I see my boutique as a home for young designers. I believe that Israel has so many talents and that’s what excites me the most”. From my own personal experience, each item I purchased from “Limka” (and there are quite a few) have always been high-quality and got loads of compliments. “I’m very careful about selecting designers and beyond talent, I demand quality of fabrics, sewing and materials. Eventually I am the face of the boutique and I stand behind every item.”

ואם מדברים על פריטים איכותיים, בואי נדבר על המחיר, שהרי זו נקודת התורפה של מעצבים ישראליים“אני מאוד משתדלת להביא פריטים בטווח רחב של מחירים. הייצור העצמי של המעצבים, יחד עם העובדה שהרבה מהבגדים מיוצרים בעבודת יד, מביאים לתמחור מעט גבוה מהרגיל, אבל כאמור, כל אחד מהם מיוחד מוקפד בפני עצמו”. מה טווח המחירים בבוטיק? “נכון לכרגע, הפריט הכי זול בבוטיק הוא גופייה של המעצבת טלי בקשי, שעולה 190 ₪ והפריט היקר ביותר הוא שמלה של המעצבת סבינה, שעולה 2,400 ₪”. פריט שיכול להיות שראיתן בעבר הוא השמלה המנצנצת של המעצב נתיב יוחאי מאור שלבשה ירדן הראל והיא לא היחידה. נינט, שני כהן, עלמה זק, קרן פלס ואיה כורם הן רק חלק מהסלבס המקומיות שמבקרות באופן תדיר בבוטיק, וחוזרות פעם אחר פעם. לימקה, אגב, בכלל לא מופתעת. “הבוטיק שלי ‘שורד’ גם תקופות קשות בשוק המקומי כיוון שאני משתדלת לחדש כל הזמן, נותנת שירות אישי ומיוחד (כולל שירותי סטיילינג) והפריטים שלי ייחודיים ולא תראו אותם בשום מקום אחר. כל אלה מחזירים את הלקוחות שוב ושוב, גם אם מדובר בסלבס” היא אומרת בחיוך, והאמת, בתור לקוחה חוזרת, אני לגמרי מסכימה.

Speaking of quality, let’s talk about price, the weak link of Israeli designers“I try my best to bring items in all price ranges. Pricing is slightly higher than usual as a result of designer’s self-production, along with the fact that many of the clothes are hand-made. But as mentioned, each of the items is unique and highly detailed”.What is the boutique’s price range?  “Today, the cheapest item in the boutique is a tank by Tali Bakshi, which costs 190 NIS and the most expensive item is an elegant dress by Sabina, which cost 2400 NIS”. You may have seen this perfect dress designed by Nativ Yohai Maor worn by Yarden Harel and she’s not the only celeb who love to dress with “Limka’s” clothing. By the way, Limka is not at all surprised. My Boutique survives even through difficult times of the fashion industry, because my main purpose is to constantly innovate, give a personal touch, including styling services and a guarantee you won’t see the things you wear on anyone else. That’s what brings customers over again and again” she says with a smile, and to tell you the truth, as a returning customer, I totally agree.

ירדן הראל - בוטיק לימקה

ירדן הראל לובשת שמלה של המעצב נתיב יוחאי מאור

Yarden Harel’s wearing a dress by Nativ Yohai Maor

בוטיק לימקה

Loading Facebook Comments ...

LEAVE A REPLY