Tel Aviv fashion week day 2 - שבוע האופנה של תל אביב

עוד יום עמוס בחוויות משבוע האופנה של תל אביב הגיע לסיומו ואני כאן כדי לספר לכן על כל מה שאהבתי ביום השני לשבוע האופנה בו הציגו, בין היתר, לי גרבנאו, comme il faut, סמפל, רזיאלה וטובל’ה.

Another exciting day at Tel Aviv fashion week has come to an end and i’m here to tell you all about the shows I loved the most. 

את היום שלי התחלתי עם התצוגה של לי גרבנאו שבגיל 27 בלבד פתחה את היום השני לשבוע האופנה של תל אביב, בקולקציה עוצרת נשימה ביופייה. המעצבת המוכשרת מתמחה באופנת קוטור הכוללת שמלות ערב וכלה וחליפות לנשים. רק בשנת 2012 סיימה גרבנאו לימודי עיצוב אופנה בשנקר וכבר הספיקה להעלות תצוגה מושקעת ואיכותית על שבוע האופנה של תל אביב – רק על זה מגיע לה שאפו. קולקציית 2014 של המעצבת עוצבה בהשראת שני עולמות אהובים עליי במיוחד: הבלט הרוסי והתקופה הוויקטוריאנית ובתור רקדנית בלט וחובבת וינטאג’, לא יכולתי לבקש יותר מהתצוגה הזו. לי גרבנאו – You had me at hello!

 בתצוגה שכולה לבן, הצליחה גרבנאו להציג חליפות מחויטות מדהימות ושמלות ערב וכלה מיוחדות ומקוריות, והכל הוגש לנו יחד עם נעלי בלרינה שטוחות של המותג Pretty Ballerinas ועם תיקים קטנטנים ומקסימים מקולקציה משותפת של המותג Colle’cte שרק הדגישו יותר את היופי שבבגדים. שילובי תחרה מיוחדים, צווארונים וויקטורייאנים, משחקי שקוף אטום, כתפיים עוצמתיות, אבני סברובסקי מיוחדות – במילה אחת וואו. כל אלה הופכים את לי גרבנאו למעצבת מהשורה הראשונה ובאופן אישי, אני צופה לה עתיד מזהיר ולא אופתע כלל כשאחת מהכוכבות הגדולות של הוליווד תלבש שמלה בעיצובה על השטיח האדום.

My day started with the very young and very talented designer ,Lee Grebenau, who specializes in evening and bridal gowns as well as women’s tailoring. Only 27 years old Grebenau opened the second day of Tel Aviv fashion week with a beautiful collection. The 2014 collection inspired by two things I adore: the Victorian era and the Russian ballet. As a vintage lover and a ballet dancer Grebenau designer had me at hello.

The collection combined by all white tailored suits and gowns with a unique touch to them. The main elements I loved were: exquisite use of lace, dramatic shoulders, Victorian collars and gorgeous Swarovski elements – all of which makes Grebenau a top class designer. Personally I predict great things for her and won’t be surprised when Hollywood biggest stars will walk the red carpet with one of her designs.

Lee Grebenau fashion show Tel Aviv 2014 - תצוגת האופנה של לי גרבנאו בשבוע האופנה של תל אביב 2014

Lee Grebenau fashion show at Tel Aviv fashion week for 2014 לי גרבנאו בשבוע האופנה של תל אביב לשנת 2014Lee Grebenau fashion show at Tel Aviv fashion week for 2014 לי גרבנאו בשבוע האופנה של תל אביב לשנת 2014

Lee Grebenau fashion show at Tel Aviv fashion week for 2014 לי גרבנאו בשבוע האופנה של תל אביב לשנת 2014

אחרי שהוקסמתי מלי גרבנאו, נכנסתי לתצוגה נוספת שסומנה כהבטחת היום. מותג האופנה סמפל שהוקם בשנת 2008 על ידי שתי האחיות נופר מכלוף מעצבת המותג ועינב זיני המנהלת אותו, מציע לנו פרשנות אישית לטרנדים עולמיים השולטים בסצנת האופנה וכך זה גם נראה על המסלול. התצוגה נפתחה עם וידאו ארט נפלא שליווה את הדוגמניות לכל אורך התצוגה וצייר שרטוט אנימטורי של הדוגמניות המתהלכות עם הדגמים על המסלול – מדהים.

 אז אילו טרנדים בחרו האחיות לרקוח לנו השנה? נוכחות גדולה של אלמנטים מעולם הספורט; נעלי הקאט אאוט שהיו ללהיט גדול בתקופה האחרונה עוצבו בשיתוף פעולה עם מעצבת הנעליים המקומית, רותם גור מנעלי VAS, בלטו מאוד על המסלול; גזרות הלקוחות מעולם האופנוענים והמחויטים; צבעי אדמה חמים; שילוב של עור, המסתמן כאחד הטרנדים החזקים בעונה הקרובה. אז נכון, אם אתן מחפשות ללבוש בגד חדשני ומהפכני לא תמצאו אותו אצל סמפל, אבל אמירה אישית בולטת ונוטפת שיק בהחלט תמצאו והרבה.

After the lovely Lee Grebenau show, I attended another great show by Sample. Managed by two fabulous sisters, Sample offers a personal interpretation for trends ruling the current fashion scene.  The 2014 collection is all about sports wear elements, cut out shoes, warm colors and one of the biggest trends for the upcoming season – leather.

Sample fashion show - Tel Aviv fashion week 2014 תצוגת האופנה של סמפל בשבוע האופנה של תל אביב 2014

Sample fashion show - Tel Aviv fashion week 2014 תצוגת האופנה של סמפל בשבוע האופנה של תל אביב 2014Sample fashion show - Tel Aviv fashion week 2014 תצוגת האופנה של סמפל בשבוע האופנה של תל אביב 2014

Sample fashion show - Tel Aviv fashion week 2014 תצוגת האופנה של סמפל בשבוע האופנה של תל אביב 2014

עוד יום נהדר הגיע לסיומו, נתראה מחר עם סיקור היום השלישי והאחרון לשבוע האופנה של תל אביב 🙂

That’s it for today, you’ll be hearing more about Tel Aviv fashion week tomorrow with my last review 🙂

Loading Facebook Comments ...

LEAVE A REPLY